Графік  работы  аб’яднанняў  па  інтарэсах

 на зімовых канікулах

з   25.12.2016  па  08.01.2017

    ДУА «Сярэдняя школа  № 4 г. Іванава»

 

Назва гуртка

Кіраўнік

Месца правядзення

Дзень заняткаў

Час заняткаў

 

К-сць гадзін

 

Сам сабе майстар

Котар Людміла Анатольеўна

Каб. № 33

чацвер

1200 - 1245

1

Умелыя ручкі

Кісель Ніна Сцяпанаўна

Бібліятэка

пятніца

1200 - 1245

1

Цудадзейная іголка

Кісель Ніна Сцяпанаўна

Каб. № 19

чацвер

1200 - 1245

1

Сувенір

Крэйдзіч Тамара Васільеўна

Каб. № 39

аўторак

1255 - 1340

1

Прыгажосць сваімі  рукамі

Слуцкая Ірына Уладзіміраўна

Каб. № 39

 

1200 - 1245

1

Звычайны цуд

Кавалевіч Святлана Валер’еўна

Актавая зала

серада

чацвер

1400 - 1530

1200 - 1245

2

1

Аплікацыя

Кацярыніч Жана Мікалаеўна

Каб. № 40

аўторак

1200 - 1245

1

Маленькія чараўнікі

Гарчанюк Надзея Мікалаеўна

Каб. № 27

серада

1140 - 1215

1

Арыгамі

Япішка Ала Васільеўна

Каб. №  22

чацвер

1200 - 1245

1

Чароўная папера

Федарук Кацярына Аляксандраўна

Каб. № 30

аўторак

1200 - 1245

1

Ачумелыя ручкі

Кахнюк Кацярына Сцяпанаўна

Каб. № 27 (ст. зв.)

чацвер

1200 - 1245

1

Дэкаратыўная кампазіцыя

Клімовіч Яўгенія Міхайлаўна

Каб. абсл. працы

аўторак

1000 – 1045

1

У свеце мастацкіх тэхналогій

Клімовіч Яўгенія Міхайлаўна

Каб. абсл. працы

аўторак

1055 – 1140

1

Канструіраванне і мадэліраванне адзення

Дзячок Святлана Леанідаўна

Каб. абсл. працы

серада

1000 - 1130

2

Разумнікі і разумніцы

Максімовіч Іна Міхайлаўна

Каб. № 32(ст. зв.)

аўторак

950 - 1035

1

Інтэлектуал

Максімовіч Іна Міхайлаўна

Каб.№ 32 (ст. зв.)

аўторак

1045 - 1130

1

Фантазёры

Пятрова Наталля Міхайлаўна

Каб. № 22

панядзелак

1255 - 1340

1400 - 1445

2

Проба пяра

Бандарук Валянціна Мікалаеўна

Бібліятэка

панядзелак

1200 - 1245

1

Юныя натуралісты

Керазь Вадзім Васільевіч

Каб. № 27 (ст.зв.)

пятніца

1000 - 1045

1

Мадэліраванне

Муха Уладзімір Іванавіч

Майстэрня

аўторак

1400 - 1445

1

Дамашняя майстэрня

Муха Уладзімір Іванавіч

Майстэрня

аўторак

1455 - 1540

1

Юны турыст

Карэнковіч Ларыса Мікалаеўна

Каб. № 32 (ст. зв.)

аўторак

900 - 1040

2

ЮІД

Сідарчук Юрый Сяргеевіч

Спарт. пляцоўка / каб.№ 4

серада

900– 945

1

Скрыжаванне

Сідарчук Юрый Сяргеевіч

Спарт. пляцоўка / каб.№ 4

серада

1000 – 1045

1000 - 1045

1

Стралок

Сідарчук Юрый Сяргеевіч

цір

пятніца

900 – 945

1

Настольны тэніс(4-9)

Валашчук Мікалай Васільевіч

Спартыўная зала

серада(28.12)

чацвер (05.01)

1000 - 1045

1000 - 1045

1

Юны футбаліст(3-4)

Валашчук Мікалай Васільевіч

Спарт. з. /стадыён

серада  (28.12)

аўт.  (03.01)

1000 - 1045

1000 - 1045

1

Баскетбол(8)

Валашчук Мікалай Васільевіч

Спарт. з. /стадыён

серада(28.12)

чацвер (05.01)

1100 - 1145

1

Валейбол(10-11)

Жванько Зоя Мікалаеўна

Спарт. з. /стадыён

серада

1455 - 1540

1

 Футбол((7)

Жванько Зоя Мікалаеўна

Спарт. з. /стадыён

чацвер

1455 - 1540

1

Юны алімпіец

Камісарэнка Таццяна Андрэеўна

Спартыўная зала

пн.  (26.12)

аўт. (03.01)

1100 - 1145

1100 - 1145

1

Валейбол(х.9)

Камісарэнка Таццяна Андрэеўна

Спарт. з. /стадыён

пн.  (26.12)

аўт. (03.01)

900 - 945

900 - 945

1

 Баскетбол(д.9)

Камісарэнка Таццяна Андрэеўна

Спарт. з. /стадыён

пн.  (26.12)

аўт. (03.01)

1000 - 1045

1000 - 1045

1

Баскетбол (х.10-11)

Ляшчэня Юрый Іванавіч

Спарт. з. /стадыён

аўторак

1400 - 1445

1

Валейбол (х.10-11)

Ляшчэня Юрый Іванавіч

Спарт. з. /стадыён

пятніца

1400 - 1445

1